Народна Освіта » Українська література » Підручник Українська література 8 клас Коваленко нова програма скачати, читати онлайн

НАРОДНА ОСВІТА


Підручник Українська література 8 клас Коваленко нова програма скачати, читати онлайн

Рік видання: 2016

Автори: Л. Т. Коваленко

Видавництво: "Оріон"


Скачати Підручник

8_klas_ukrajinska_literatura_kovalenko_2016.pdf [8,84 Mb] (cкачиваний: 6)

 

Читати Онлайн Підручник
Українська Література 8 клас Коваленко

 

Зміст

 1. Вступ - або Як зрозуміти магію художнього слова читати онлайн
 2. Про що розповідають українські історичні пісні - Зажурилась Украї ...
 3. Пісня на ім'я Маруся Чурай - Засвіт встали козаченьки читати онл ...
 4. Думи про думи - Маруся Богуславка читати онлайн
 5. Народні поводирі - кобзарі, бандуристи, лірики читати онлайн
 6. Тарас Григорович Шевченко - Ой три шляхи широкії, Мені однаково ч ...
 7. Леся Українка Лариса Петрівна Косач - Давня весна, Давня казка чи ...
 8. Мужність інтелектуального опору: з української поезії ХХ століття ...
 9. Володимир Сосюра - Любіть Україну, Васильки, Осінь читати онлайн
 10. Володимир Підпалий - Бачиш: між трав зелених читати онлайн
 11. Василь Голобородько - Наша мова, Теплі слова читати онлайн
 12. Василь Герасим’юк - Чоловічий танець читати онлайн
 13. Іван Малкович - Із янголом на плечі, З нічних молитв читати онлай ...
 14. Анатолій Мойсієнко - Жовтень жовті жолуді читати онлайн
 15. Ігор Павлюк - Плаче дівчинка боса читати онлайн
 16. Галина Кирпа - Мій ангел такий маленький, Коли до вас темної ночі ...
 17. Надія національної драми - Театр корифеїв, Сто тисяч читати онлай ...
 18. Михайло Коцюбинський - Дорогою ціною (скорочено) читати онлайн
 19. Олександр Довженко - Ніч перед боєм (скорочено) читати онлайн
 20. Ніна Бічуя - Шпага Славка Беркути (скорочено) читати онлайн
 21. Володимир Дрозд - Білий кінь Шептало (скорочено) читати онлайн
 22. Юрій Винничук - Місце для дракона (скорочено) читати онлайн
 23. Веселки творчості Валентина Чемериса читати онлайн
 24. Літературознавчий навігатор Коваленко читати онлайн

Опитування в багатьох країнах світу засвідчують зменшення уваги до читання. Доводиться констатувати прикрий факт, що людина, яка не читає, не може повноцінно розвиватися й мислити, а суспільство приречене на постійне відставання від цивілізованих народів. Якщо хочемо йти в ногу зі світом, багато читаймо! Пам’ятаймо: "Люди, які читають книги, завжди будуть вести за собою людей, які дивляться телебачення". Тому кожен із вас має зробити свій вибір сам.

Зрозуміло, що шлях до професійного читача» тривалий і непростий. Але чим більше ви докладатимете зусиль, опановуючи мистецтво пізнання художнього твору, тим більше вражатимуть результати — зростатиме ваш інтелектуальний розвиток, ви долучатиметеся до скарбниці світової художньої думки, отримуватимете незрівнянну естетичну насолоду від художнього твору та розвиватимете мистецький смак. Дружнім наставником у процесі виховання культури читання вам завжди буде підручник української літератури. За попередні роки навчання ви вже багато дізналися цікавого, опанували основи аналізу художнього твору. Але процес пізнання безкінечний, тому ми продовжимо відкривати разом нові таємниці мистецтва слова. Маємо надію, що ви навчатиметесь із задоволенням.

У цій навчальній книжці ви побачите вже відомі вам рубрики:

Поміркуйте над прочитаним» пропонує систему запитань, опрацьовуючи які, ви глибше зрозумієте художній твір. Не бійтеся бути оригінальними у відповідях! Не поспішайте спертися на авторитетну, але чужу думку. Сучасний японський письменник Харукі Муракамі писав із цього приводу: «Найважливіше — не те велике, до чого додумалося багато людей, а те маленьке, до чого дійшов ти сам». Стосовно розуміння літературного твору це означає, що кожен із вас повинен мати свою думку, адже скільки читачів, стільки і його інтерпретацій.

Рубрики -Ваші літературні проекти-, «Ви — творча особистість», «Література в колі мистецтв - виводитимуть вас за рамки вивченого художнього твору: ви розширите уявлення про письменника, збагатитеся новими знаннями, відкриватимете цілісність і гармонійність навколишнього світу. Пам’ятайте, що завдання цих рубрик ви можете обирати за бажанням і погоджувати терміни їх виконання з учителем. Не забувайте представляти результати своєї роботи всім людям, кого ви поважаєте.

У цьому році підручник пропонує вам також нові рубрики. Перша — «Історичні координати- — допоможе зорієнтуватися в часі, коли жив і творив письменник, адже на його долю, становлення світогляду та формування художнього стилю тощо впливають обставини й оточення.

ругу нову рубрику «Коли твір прочитано...- ви можете опрацювати після завершення роботи над художнім текстом. Хоч і не обов'язково, якщо не бажаєте підпасти під вплив інтерпретацій автора підручника, науковців. У зв’язку з цим проведемо невелику історичну аналогію. Англійський поет Джон Кітс недолюблював Ісаака Ньютона, бо той пояснив причину появи на небі веселки, знищив зачарування цим явищем і таємничість. Ми прагнемо, навпаки, щоб кожен художній текст заграв у вашій уяві всіма кольорами райдуги, але якщо вам потрібна консультація, то підручник стане вам у нагоді.

І, нарешті, "Читайте із задоволенням» пропонує книжки, які подарують вам насолоду від зустрічі з новими письменниками і творами. Організуйте в класі марафон -Ні дня без читання», беріть участь у всеукраїнському конкурсі на кращого читача, обмінюйтеся враженнями й думками, радьте одне одному інші художні тексти!

 

Автор: evg01 от 24-08-2016, 12:39, Переглядів: 23749