Народна Освіта » Цікаве для дітей » Завдання для перевірки

НАРОДНА ОСВІТА

Завдання для перевірки

— Що ти знаєш про своїх батьків, бабусю, дідуся? Звідки вони родом? Де проходило їхнє дитинство? Де вони вчились, працювали?
— Чи є у тебе менші сестричка і братик? Розкажи, які вони. Як ти турбуєшся про них? В які ігри ви граєтесь? А яким, на твою думку, повинен бути старший брат? А старша сестра?
— Який з віршів цього розділу тобі найбільше сподобався? Чим саме? Ти звернув увагу на однакові, співзвучні закінчення слів у кінці рядків? Знайди їх. Пам’ятаєш, як вони називаються?
— Приготуйся до виразного читання вірша Платона Во-ронька “Журавлики линуть”. З якою інтонацією ти будеш читати кожну частину? Ти помітив, як міняється настрій поезії?
— Якою спільною темою об’єднані оповідання “Хочеш бути щасливим — не будь лінивим”, “Чим хата багата” та вірш “Від горщечка два вершечки”? Знайди в них прислів’я. З якою метою автор їх використовує? Які ще прислів’я про працю ти знаєш?
Розглянь ілюстрацію до оповідання Олега Буценя "Хто дужче любить”. Яких деталей, зображених художником на малюнку, немає в тексті?

Категорія: Цікаве для дітей

Автор: admin от 17-03-2012, 13:03, Переглядів: 2575