Народна Освіта » ДПА 2013 » Збірник ДПА 2013 з української літератури для 11 класу скачати

НАРОДНА ОСВІТА

Збірник ДПА 2013 з української літератури для 11 класу скачати

Збірник ДПА 2013 з української літератури для 11 класуДержавна Підсумкова атестація з української літератури в 11 класі за повний курс загальної середньої освіти проводиться у 2012-2013 навчальному році у форму тестування. На його меті стоїть перевірка і оцінка знань, умінь і навичок випускників загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до програмових вимог.

Такий метод оцінювання, як тестування, надає можливість оцінити повністю зміст навчальної програми загальноосвітніх навчальних закладів. Тому проведення державної підсумкової атестації з української літератури в такій формі є найефективнішим методом оцінювання.

Збірник завдань створений у відповідності з чинною програмою з української літературидля загальноосвітніх навчальних закладів.

Тривалість виконання тесту - 90 хвилин (час на вступну бесіду та інструктаж не враховується).

Збірник демонструє двадцять варіантів завдань у формі тестів однакової структури і складності. Тестові завдання мають можливість виміряти ступінь володіння учнів матеріалом й наскільки сформовані в учнів такі когнітивні рівні, як розуміння, знання, аналіз, синтез і оцінювання. ДПА передбачає оцінювання, опрацювання учнями завдань, які передбачає програма: зміст та аналіз художніх творів, літературний процес, володіння знаннями з теорії літератури.

Кожен тест складається з 33 завдань різної форми. Завдання 1-24 мають 4 або 5 варіантів відповідей, із яких правильна тільки одна. Учні повинні вибрати і позначити в таблиці правильну, на їхню думку, відповідь.

Завдання 22-24 з 1 правильною відповіддю створено для учнів з профільним навчанням і виконувати їх повинні тільки учні, що вивчали українські літературу на профільному рівні. Такі завдання мають біля свого номеру спеціальну мітку - зірочку.

У завданнях 25-28 учні повинні встановити відповідність між правою та лівою частинами таблички.

Завдання 29-32 - 4 завдання, що передбачають коротку відповідь.

Завдання тридцять три - вимагає створення розгорнутої відповіді на питання. Учні мають сформулювати проблему, порушену в художньому творі, прокоментувати позицію автора й аргументувати свою думку щодо цієї позиції. Відповідь повинна бути вичерпною і становити собою від ста до двохсот слів.

 

Скачати посібник  ДПА з української літератури 2013

 

FAQ по безкоштовному скачуванню: після відкриття посилання вище, натисність "Простое скачивание", далі сіреньку кнопочку з текстом "Спасибо, не надо" і після введення капчі та хвилинного очікування ви зможете скачати файл. Або ж, якщо ви маєте турбо доступ, обирайте одразу варіант "Скачать файл быстро"

Категорія: ДПА 2013

Автор: admin от 22-03-2013, 18:00, Переглядів: 8362