Народна Освіта » ДПА 2013 » Збірник переказів ДПА 2013 для 11 класу скачати

НАРОДНА ОСВІТА

Збірник переказів ДПА 2013 для 11 класу скачати

збірник переказів для державної підсумкої атестації ДПА 2013 для 11 класу

Збірник переказів для Державної Підсумкової Атестації (ДПА) з українсьої мови 2013 року призначений для учнів одинадцятих класів усіх профілів навчання.

Зважаючи на сучасні вимоги до рівня підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів, головною задачею вивчення української мови є формування свідомої особисті в національному та духовному плані, особистості, що вільно володіє всіма необхідними для цього навичками та вміннями. Важливою є також здатність в певній мовленєвій ситуації використовувати необхідні для того художні та стильові засоби і форми, дотримуватися стилістичних особливостей текстів в українській мові.

Переказ є особливою формою оцінювання учня - від потребує від останнього достатньо гарної пам'яті та уважності для належного сприймання почутого тексту, необхідних знань з граматики, орфографії, лексикології та інших розділів мовної науки для правильного викладу без помилок при відтворенні прослуханого тексту. Виходячи з цього, переказ як форма атестації, надає можливість раціонально оцінити комунікативні здібності учня та його знання з предмету української мови.

Перекази, що наводяться в даному посібнику ДПА 2013 для 11 класів також мають на меті значно поглибити і розширити кругозір учнів, підвищити їхні творчі здібності, збагатити скарбницю їх духовного світу.

Тексти збірника адаптовано й відредаговано згідно до навчально-методичних вимог написання докладного переказу.

Адміністрація сайту Народна Освіта рекомендує почати вам опрацьовувати збірник переказів ДПА для 11 класу якомога раніше, адже до початку екзаменів часу залишилось зовсім мало. Успіхів вам у написанні ДПА =)

 

Скачати збірник переказів для ДПА 2013

 

FAQ по безкоштовному скачуванню: після відкриття посилання вище, натисність "Простое скачивание", далі сіреньку кнопочку з текстом "Спасибо, не надо" і після введення капчі та хвилинного очікування ви зможете скачати файл. Або ж, якщо ви маєте турбо доступ, обирайте одразу варіант "Скачать файл быстро"

Категорія: ДПА 2013

Автор: admin от 16-03-2013, 13:25, Переглядів: 11825