Народна Освіта » ДПА 2013 » Збірник диктантів для ДПА з української мови 9 клас 2013 року

НАРОДНА ОСВІТА

Збірник диктантів для ДПА з української мови 9 клас 2013 року

ДПА з української мови 2013. Збірник диктантівЦей збірник диктантів створений для державної підсумкової атестації учнів 9-их класів загальноосвітніх навчальних за кладів зроблений згідно з програмою української мови.
Викладачі української мови,робили цей збірник згідно з вимогами і нормами Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти(для початку: у процесі навчання треба виконати одночасно виховну, навчальну й розвивальну мету; виділяти змістові лінії навчальних програм - мовленнєву, мовну, щоб надати мовному на вчанню функціонально-комунікативного, особистісного спрямування та сформувати в учнів усі види мовленєвої діяльності, життєво необхідні мовні навички.)
Запропоновані тексти які є в цьому збірнику: показують рівень розвитку сучасної української літературної мови, різновид її жанрів, синтаксичну ускладненість і гнучкість, лексичну повноту й багатство художніх засобів, грама тичну цілісність, рівень орфоепічної, граматичної та стиліс тичної норми української мови.
У збірнику містяться уривки творів української художньої літератури, текстів з історії, культури, науково-популярних статей. Диктанти подані в форматі сучасного правопису української мови і методичних вимог навчальної програми з української мови для учнів 9-их класів.

Тексти було вибрано на основі таких вимог: відповідність тексту до змісту,лексики та граматики; відповідність соціокультурній змістовій лінії (орієнтовним темам з роз витку мовлення); відповідність календарних,природних і професійно-виробничих тем.

У збірнику є 100 текстів диктантів на всі правила
За допомогою роботи, яку пишуть учні,з української мови,тобто диктант,є можливість перевірити їхні навички та знання в лексикології,фонетиці,морфології,пунктуації та орфографії. Вчитель,який перевіряє роботи учнів ,повинен знати деякі критерії,для того щоб учні добре написали диктант.
Перший критерій - це глибоко-філософське усвідомлення ,того що знає учень і як він вміє це використовувати.Учень повинен знати правила орфографії та пунктуації,які легко найти в підручниках з української мови.
Другий критерій - вміння правильно писати. Основне те,що треба вміти використовувати всі правила під час написання диктанту. Лише постійні вправи та тренування можуть привести до автоматичного правильного письма. Якщо в тебе є ця навичка то ти успішно здаси екзамен.

Третій критерій - це психологічний стан учня,його зібраність, готовність, зосередженість, впевненість, оперативність. Вчителю потрібно звернути увагу на тяжкі орфограми й пунктограми, щоб навчити учнів не робити помилки. Треба закріпити всі правила на багатьох прикладах,щоб потім мовленнєві ситуації не викликали труднощів. Треба більше писати,старатись і вчити,виконувати різні вправи і бути уважним

 

Скачати збірник для ДПА з української мови 2013

 

FAQ по безкоштовному скачуванню: після відкриття посилання вище, натисність "Простое скачивание", далі сіреньку кнопочку з текстом "Спасибо, не надо" і після введення капчі та хвилинного очікування ви зможете скачати файл. Або ж, якщо ви маєте турбо доступ, обирайте одразу варіант "Скачать файл быстро"

Категорія: ДПА 2013

Автор: admin от 18-03-2013, 20:13, Переглядів: 18618