Народна Освіта » ДПА 2013 » Збірник завдань для 11 класу ДПА математика 2013 скачати

НАРОДНА ОСВІТА

Збірник завдань для 11 класу ДПА математика 2013 скачати

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики ДПА 2013 для 11 класу

Посібник «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 11 клас» призначено для проведення державної підсумкової атестації з математики в одинадцятих класах загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник містить в собі понад 50 різних варіантів для проведення атестування, кожен варіант поділяється на 4 рівні залежно від рівня складності - низький, середній, достатній та високий. Абсолютно всі завдання збірника ДПА з математики для 11 класу 2013 року відповідають діючим навчальним програмам курсу математики: стандарт, академ,профільний, поглиблений рівень вивчення.

Для тих, хто навчався за рівнем "стандарт" необхідно виконати лише завдання перших двох рівнів і два завдання з третьої частини — завдання з алгебри і початків аналізу достатнього рівня, а також  одне із завдань високого рівня на власний вибір. У разі розв'язання учнем обох завдань з високого рівня, то для оцінювання береться те, яке учень виконав краще.

Для учнів вивчаючих математику на академічному рівні необхідно розв'язати перші три рівні завдань.

Діти, вивчаючі математику на профільному рівні мають виконати окрім перших трьох рівнів також два завдання високого(четвертого) рівня - одне з геометрії та одне з алгебри і початків аналізу. При розв'язанні кількох завдань цього рівня враховуєтье те, що розв'язане краще.

Учні, які вивчали математику за програмою по­глибленого рівня мають виконати  усі завдання всіх чотирьох частин екзаменаційної перевірки.

Цей  посібник для підготовки до Державної підсумкової атестації (ДПА) є необхідним кожному, хто збирається здавати шкільний екзамен з даного предмету, тому рекомендуємо вам скачати його прямо зараз і починати готуватися, адже часу залишилось зовсім трішечки. Адміністрація сайту бажає вам успішно здати ДПА =)

Автори посібника: О.І. Глобін, О.В. Єргіна, П.Б. Сидоренко, І.Є. Панкратова


Скачати збірник ДПА 2013 з математики для 11 класу

 

FAQ по безкоштовному скачуванню: після відкриття посилання вище, натисність "Простое скачивание", далі сіреньку кнопочку з текстом "Спасибо, не надо" і після введення капчі та хвилинного очікування ви зможете скачати файл. Або ж, якщо ви маєте турбо доступ, обирайте одразу варіант "Скачать файл быстро"

Категорія: ДПА 2013

Автор: admin от 15-03-2013, 21:05, посмотрело: 15502