Народна Освіта » ДПА 2013 » Збірник завдань з біології ДПА 2013 для 9 класу скачати

НАРОДНА ОСВІТА

Збірник завдань з біології ДПА 2013 для 9 класу скачати

Збірник ДПА 2013 з біології для державної підсумкової атестації для 9 класу

Мета підручника: якнайякісніше підготувати учня 9 класу до атестації з предмету біологія, ураховуючи його знання як теоретичні, так і практичні, вміння реалізувати своїдумки, робити влучні, правильні висновки, аналізувати та сприймати дану інформацію у контексті. Він містить 4 рівня завдань різної складності та змісту, що вдосталь допоможуть реалізувати загальну картину знань учня для кращого оцінювання його роботи. Також додано завдання підвищеної складності для перевірки класів поглибленого вивченняцього предмета

ДПА проводиться у письмовій тестовій формі. Час: 60 хвилин. А для учнів, що здебільшого спеціалізуються на вивченні біології - 90 хвилин на роздуми.

Дано 30 схвалених міністерством освіти та науки України варіантів, що уміщають у себе 29 завдань різного типу, тобто 1,2,3,4 частини. Слід відзначити,що цякількість завдань призначена лише для загальнорозповсюдженої програми ,а подальші завдання вже 5-ої частини (30,31 питання) - для тих, хто поглиблено вивчав даний предмет.

 

У цій книжці, збірнику ДПА з біології 9 клас, наявні 124 сторінки із завданнями, тому радимо не зволікати із підготовкою.

 

Скачати збірник завдань з біології 2013 для 9 класу

 

FAQ по безкоштовному скачуванню: після відкриття посилання вище, натисність "Простое скачивание", далі сіреньку кнопочку з текстом "Спасибо, не надо" і після введення капчі та хвилинного очікування ви зможете скачати файл. Або ж, якщо ви маєте турбо доступ, обирайте одразу варіант "Скачать файл быстро"

Категорія: ДПА 2013

Автор: admin от 30-03-2013, 02:45, Переглядів: 19968