Народна Освіта » ДПА 2013 » Відповіді до ДПА 2013 з біології за 9 клас

НАРОДНА ОСВІТА

Відповіді до ДПА 2013 з біології за 9 клас

Відповіді до ДПА 2013 з біології за 9 клас  Цей збірник є довершеним зібранням відповідей до ДПА 2013 з біології для учнів дев'ятих класів. Він містить як відповіді до тестових завдань, так і для завдань високого рівня складності, які потребують від учня розкритої відповіді текстом. Такий  підхід є правильним. Використання даного посібника в підготовці до ДПА з біології значно спростить вам життя і зменшить витрати вашого часу. Сподіваємось, даний посібник буде вам корисний.


Укладачі збірки: редакція

Якість сторінок: висока, тридцять одна сторінка (титулка плюс по одній довгоформатній сторінці на кожний варіант)

Розмір файлу: тринадцять мегабайт


 

Розв'язник завдань, відповіді для ДПА 2013 з біології за 9 клас в даний момент можна скачать по двом посиланням:

Скачати посібник з турбобіту

FAQ по безкоштовному скачуванню з турбобіту: після відкриття посилання вище, натисність "Простое скачивание", далі сіреньку кнопочку з текстом "Спасибо, не надо" і після введення капчі та хвилинного очікування ви зможете скачати файл. Або ж, якщо ви маєте турбо доступ, обирайте одразу варіант "Скачать файл быстро"

Скачати посібник з файл-спейсу

FAQ по безкоштовному скачуванню з файл-спейсу: на відкрившомуся сайті натисніть кнопку "Скачать медленно" та зачекайте сорок секунд. Після очікування ви побачите напис "Скачать файл бесплатно" - натисніть його. Вам запропонують зберегти невеличкий exe-файл - це програма для скачки, вона не потребує встановлення, тому не буде засмічувати ваш комп'ютер. Просто збережіть та запустіть її, посібник, що містить відповіді для ДПА 2013 з біології буде збережено на робочий стіл.

Категорія: ДПА 2013

Автор: admin от 1-04-2013, 01:43, Переглядів: 24446