Народна Освіта » Українська мова » Підручник українська мова 5 клас О. Глазова скачати, читати онлайн

НАРОДНА ОСВІТА

Підручник українська мова 5 клас О. Глазова скачати, читати онлайн

підручник 5 клас укр мова Олександра Глазова

Рік видання: 2013

Автор: О. Глазова

Технічна інформація:

Глазова О. П.

Г 52 Українська мова : підруч. для 5 кл. загальноосвіт. навч. закл. /О. П. Глазова. — К.; Видавничий дім «Освіта». 2013. — 272с. : ія. ISBN 978-617-656-200-9. УДК811.161.2(075.3) ББК81.2УКР-922


Скачати Підручник українська мова 5 клас О. Глазова:

5_um_g_u_2013.pdf [46,06 Mb] (cкачиваний: 232)


Шановні п’ятикласники!

Ви — юні громадяни інформаційного суспільства, тож вам належить жити за його законами. Для цього ви обов'язково маєте навчитися здобувати знання, чітко мислити і правильно діяти, розуміти інших людей і вміти домовлятися з ними.

Цього навчатиме вас цей підручник. А ще він допомагатиме вам стати успішними, незалежними та щасливими. Ви здивовані? Думаєте, до чого тут підручник українська мова 5 клас О. Глазова?

Але ж саме від того, наскільки ви володієте мовою, як знаєте її закони і правила, залежить те, як ви будете спілкуватися: не тількм слухати, а й чути співрозмовника, не просто говорити, а й логічно й переконливо висловлювати свої думки.

І ще — тільки той, хто володіє мовою, спроможний чітко мислити! Тому цей підручник укр мова Глазова 5 клас навчатиме вас також і мислення.

На уроках української мови ви засвоюватимете непросту, але дуже важливу науку громадянськості — поваги й любові до України, її історії, традицій і звичаїв українського народу. Ви навчатиметеся шанувати людей різних національностей, де б вони не жили і як би не склалися їхні долі. Цей підручник привчатиме вас із повагою ставитися до всіх людей, а ще поважати самих себе і вірити в те, що майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас.

 

 

Мітки: підручник укр мова 5 клас Глазова, книжка з української мови для п'ятого класу Олександра Глазова читати онлайн

 

Також ви можете переглянути ГДЗ до підручника укр мова 5 клас Глазова

 

або читати онлайн сам підручник:

Автор: mferum от 5-10-2013, 15:42, Переглядів: 38436