Народна Освіта » Українська мова » Підручник Українська мова за 5 клас С.Я. Єрмоленко, В.Т. Сичова скачати

НАРОДНА ОСВІТА

Підручник Українська мова за 5 клас С.Я. Єрмоленко, В.Т. Сичова скачати

Підручник Українська мова 5 клас С.Я. Єрмоленко В.Т. Сичова

Дата видання: 2013

Автори: С. Я. Єрмоленко, В. Т. Сичова

Технічна інформація:  Єрмоленко С. Я., Сичова В. Т. Є74 Українська мова : підруч. для 5 кл. загальноосвіт. навч. закл. К.: Грамота, 2013. — 296 с. ISBN 978-966-349-402-9


Скачати підручник з української мови за 5 клас українська мова С. Я. Єрмоленко, В. Т. Сичова:

Скачати підручник 5_um_e_u_2013.pdf [26,21 Mb] (cкачиваний: 167)


Шановні п'ятикласники!

Цей підручник створено спеціально для вас. У 5 класі ви продовжите вивчати українську мову. Щоб стати освіченими людьми, потрібно добре знати мову, яка супроводжує людину протягом усього життя. Тому сміливо мандруйте сторінками підручника, і він розкриє вам таємниці української мови. Ознайомтеся з його змістом. Зверніть увагу, що кожний розділ підручника українська мова для 5 класу має свій колір. Це допоможе вам швидко знайти потрібну тему.

Вивчене в початкових класах ви повторите в розділі, позначеному бірюзовим кольором.

Відомості про словосполучення та речення, розділові знаки в них ви засвоїте з розділу, позначеному фіолетовим кольором.

Про звуки української мови, відтворення їх на письмі, правильне наголошування й написання слів розповідає розділ, позначений рожевим кольором.

Розділ "Лексикологія", що містить підручник укр мова 5 клас Ярмоленко розкаже вам про значення слів, їх походження. У цьому розділі, позначеному оранжевим кольором, ви вивчите поняття близьких і протилежних за значенням слів — синонімів і антонімів.

Про будову слова (префікс, корінь, суфікс, закінчення) і зв’язок її з орфографією у підручнику українська мова Ярмоленко, Сичова 5 клас дізнаєтеся з розділу, позначеного зеленим кольором.

У 5 класі ви поглибите свої знання з науки спілкування: засвоюватимете правила культури ведення розмови (зв’язна мова), складання усних і письмових переказів, створення власних текстів. У цьому ж розділі, позначеному синім кольором, є все, що вам треба знати про текст.

Кожний розділ закінчується узагальненням — підсумковими таблицями, схемами, а також завданням для самоперевірки.

Підручник містить цікаві рубрики з відповідними позначками.

Пригадаймо! — де відновлення в нам'яті вже відомого.

Запам’ятаймо! — означає, що цей матеріал — основний.

Біля вправ, які вн виконувати мете з товаришами , є позначки "Працюємо в групах", "Робота в парах".

Ваші знання про українську мову розширять рубрики "Це цікавої", "Вчимося культури мови", "Із бабусиної скрині", "І пензлем, і словом".

А читаючи тексти, позначені «Усміхнімось!», ви не лише усміхнетеся, а й звернете увагу на якнайширші можливості слова передавати дотеп, жарт, гумор, загалом впливати на зміну настрою людини.

Вам допомагатимуть і короткі словники: орфографічний, орфоепічний, тлумачний, етимологічний, антонімів і синонімів. Користуючись ними, ви ознайомитеся з особливостями побудови словників.

Ще ви неодмінно помітите, що в нашій з вами розмові беруть участь і малюнки. Вони нагадають вам про вічні цінності в житті: любов до матері, рідної землі — України, турботу про природу, шанобливе ставлення до народних звичаїв, традицій — про все, що єднає вас з великою українською родиною.

З підручника ви дізнаєтеся, чим дорожать українці, що вони шанують, імена яких видатних українців відомі у світі, а ще й про те, які риси характеру потрібно виховувати в собі, щоб бути культурною та освіченою людиною.

Бажаємо вам цікавого й успішного навчання!

 

Мітки: підручник з української мови для 5 класу Сичова, Ярмоленко. Книжка з укр мови 5 клас 2013 року.

Автор: admin от 11-09-2013, 19:01, Переглядів: 27700