Народна Освіта » Українська література » Підручник Українська література 5 клас Л.Т. Коваленко скачати

НАРОДНА ОСВІТА

Підручник Українська література 5 клас Л.Т. Коваленко скачати

Скачати підручник укр літ 5 клас Л.Т. Коваленко

Дата видання: 2013

Автор: Л. Т. Коваленко

Технічна інформація:

Коваленко Л. Т. К56 Українська література: підруч. для 5 класу загальноосвіт. навч. закладів / Л, Т. Коваленко. — К.: Видавничий дім «Освіта», 2013. — 288 с.; іл. ISBN 978-617-656-201-6. УДК 821.161.2.09(075.3) ББК 83.3(4Укр)я721


Скачати підручник Українська література 5 клас Л.Т. Коваленко:

5_ul_k_u_2013.pdf [46,62 Mb] (cкачиваний: 171)


Передмова до підручника

Ти тримаєш у руках підручник, який стане путівником у чарівний світ художньої літератури. Про талановитий витвір мистецтва кажуть майстерний, тобто вишуканий, художній, красивий. Письменника ж часто називають майстром слова. Майстер в перекладі з латинської мови означає вчитель, начальник. Отже, наші предки митцю відводили особливу роль — наставляти людей, впливати на світ і змінювати його.

 

Протягом усіх років перебування в школі ти вивчатимеш українську літературу, яка є мистецтвом слова. З художньою літературою ти не розставатимешся також протягом усього свого життя, бо, читаючи, отримуватимеш особливу насолоду.

 

Читати — це не тільки складати слова в речення й розуміти їхній зміст. По-справжньому читати — значить бачити все, що стоїть за словом, творити у своїй уяві особливий світ. У цьому світі ти мандруватимеш у далекі краї, куди ніколи не зможеш потрапити без книжки, зустрічатимеш різних людей, чиї вчинки й думки тебе хвилюватимуть, насолоджуватимешся красою природи. Щоразу, відкриваючи нову книжку, ти починатимеш діалог з автором. Вестимеш із ним тривалі щирі бесіди, погоджуватимешся або сперечатимешся з ним, але ніколи не залишатимешся байдужим.

 

Читати — означає творити особливий світ, жити його радощами й бідами. І вже це є великим щастям. Але буде прикро, якщо на сторінках книжки ти не зустрінеш автора, який подарував би тобі цей чарівний світ. Здається, він описує те, що щодня бачиш і переживаєш у реальному житті й ти. Але ні! Автор приховує у своєму творі багато секретів, які треба навчитися розгадувати. Для цього потрібно залучити свою уяву, бути дуже уважним до кожного слова, помічати всі великі й маленькі підказки, залишені тобі на сторінках книжки. Почути крізь багатоголосся героїв автора, розгадати, що він хотів тобі сказати, бути в змозі відповісти йому своїми почуттями й роздумами — це майстерність справжнього читача.

 

Тож, вирушаючи в мандрівку чарівною країною під назвою українська література, ти крок за кроком наближатимешся до того, щоб стати великим читачем і в цьому допомагатиме твій друг — підручник.

Мітки: скачати підручник з української літератури за 5 клас Л.Т. Коваленко, підручник з укр літ 5 клас Коваленко скачати

Автор: admin от 16-09-2013, 00:22, Переглядів: 16262