Урок 14. Контрольна робота № 1
Мета уроку: перевірити рівень засвоєння знань учнів з теми «Вирази зі змінними.
Степінь з натуральним показником. Одночлени», розвивати логічне мислення, увагу, пам'ять; виховувати самостійність, відповідальність. Очікувані результати: учні повинні продемонструвати вміння самостійно застосовувати знання, набуті під час вивчення теми, до розв'язування задач.
Обладнання: роздавальний матеріал.
Тип уроку: контроль знань, умінь і навичок.
Хід уроку
I. Організаційний етап
II. Перевірка домашнього завдання
Учитель збирає учнівські зошити на перевірку.
III. формулювання теми, мети й завдань уроку; мотивація навчальної діяльності
Учитель налаштовує учнів на роботу, нагадує схему оцінювання та правила поведінки під час контрольної роботи.
IV. перевірка знань, умінь і навичок
Текст контрольної роботи № 1
Варіант 1
Початковий і середній рівні (6 балів)
У завданнях 1-6 позначте правильну, на ваш погляд, відповідь.
1. Чому дорівнює значення виразу х2 +1, якщо х = 0,1 ?
А 1,1 Б 1,01 В 2 Г 1,21
2. Яка з наведених рівностей є тотожністю?
3. Чому дорівнює
4. Виконайте дії:
5. Який із наведених виразів є одночленом стандартного вигляду?
6. Подайте одночлен
у стандартному виглядI.
Достатній рівень (3 бали)
7. Обчисліть:
8. Доведіть тотожність
Високий рівень (3 бали) 9. Виразіть значення виразу
Варіант 2
Початковий і середній рівні (6 балів)
У завданнях 1-6 позначте правильну, на ваш погляд, відповідь.
1. Чому дорівнює значення виразу
2. Яка з наведених рівностей є тотожністю?
3. Чому дорівнює
5. Який із наведених виразів є одночленом стандартного вигляду?
6. Подайте одночлен
у стандартному виглядI.
Достатній рівень (3 бали)
7. Обчисліть:
8. Доведіть тотожність
Високий рівень (3 бали) 9. Виразіть значення виразу
через а і b, якщо
Відповіді та розв’язання
Варіант 1
8. Перетворимо ліву частину тотожності, звівши її до вигляду правої частини:
Варіант 2
8. Перетворимо праву частину тотожності, звівши її до вигляду лівої частини:
що й потрібно довести.
V. підбиття підсумків уроку
VI. домашнє завдання
Учитель збирає роботи учнів, відповідає на можливі запитання, пропонує ознайомитися з правильними відповідями.
Повторити:
1. Означення подібних доданків.
2. Зведення подібних доданків.
Це матеріал з посібника Майстер-клас з Алгебри за 7 клас Кушнір
Автор: admin от 29-01-2017, 09:25, Переглядів: 4071