Народна Освіта » Математика » Алгебра » Підручник Математика 5 клас О.С. Істер скачати, читати онлайн

НАРОДНА ОСВІТА

Підручник Математика 5 клас О.С. Істер скачати, читати онлайн

математика 5 клас О.С. Істер

Рік видання: 2013

Автор: О.С. Істер

Технічна інформація:

Істер О.С. 1-89 Математика : підруч. для 5-го кл. загальноосвіт. навч. закл. / О.С, Істер. — К. : Генеза, 2013. — 368 с. ; іл. ISBN 978-966-11-0114-1.


Скачати підручник Математика 5 клас О.С. Істер:

Matematyka_5klas_Ister.pdf [73,14 Mb] (cкачиваний: 316)

 

 


Передмова до підручника:

Шановний п’ятикласнику!

Ти продовжуєш вивчати одну а найдавніших і найважливіших наук — математику. У цьому тобі допоможе підручник, який ти тримаєш у руках.

Підручник математика О.С. Істер за 5 клас складається з двох розділів, що містять 45 параграфів. Під час вивчення теоретичного матеріалу зверни увагу на слова, надруковані курси вом. Це математичні терміни, означення. Жирним шрифтом надруковано правила, математичні закони.

У підручнику ти побачиш такі умовні позначення:

 

Перевірити свої знання та підготуватися до тематичного оцінювання ти зможеш, виконавши завдання "Домашньої самостійної роботи", які подано у тестовій формі, та "Завдання для перевірки знань з теми". У кінці підручника математика Істер 5 клас 2013 наведено цікаві і складні задачі в рубриці «Для тих, хто любить математику», предметний покажчик та відповіді до більшості вправ.

Поняття ціна і вартість, які трапляються у деяких задачах, сприймайте як умовні величини, зручні для виконання математичних обчислень.

Також ви можете читати онлайн підручник з математики за 5 клас О.С. Істер 2013 року видання, нова програма:

Автор: admin от 2-10-2013, 22:03, Переглядів: 37822