Народна Освіта » Основи здоров'я » Підручник Основи здоров'я 5 клас І.Д. Бех, Т.В. Воронцов, В.С. Пономаренко, С.В. Страшко скачати

НАРОДНА ОСВІТА

Підручник Основи здоров'я 5 клас І.Д. Бех, Т.В. Воронцов, В.С. Пономаренко, С.В. Страшко скачати

Основ здоров'я 5 клас 2013 І.Д. Бех

Дата видання: 2013

Автори: І.Д. Бех, Т.В. Воронцов, В.С. Пономаренко, С.В. Страшко

Технічна інформація:

0-88 Основи здоров’я; Підручник для 5-го кл. загальноосв. навч. закл. / 1. Д. Бех, Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, С. В. Страшко. - К.: Видавництво «Алатон», 2013. — 180 с. ISBN 978-966-2663-07-5


Скачати підручник Основи здоров'я 5 клас І.Д. Бех, Т.В. Воронцов, В.С. Пономаренко, С.В. Страшко:5_oz_b_ukr.pdf [50,03 Mb] (cкачиваний: 34)


Як працювати з цим підручником:

 

Підручник складається з розділів та глав, які охоплюють 31 тему.

 

У кінці наведено відповіді на завдання, правила поведінки у небезпечних ситуаціях, пам’ятку про сприятливі для здоров’я життєві навички і словничок термінів.

 

Розділ 1 — «Здоров’я людини» — містить дві глави.

 

У главі 1 — «Життя і здоров’я людини» — ти ознайомишся з принципами здорового способу життя і безпечної життєдіяльності.

 

У главі 2 — «Безпека на дорозі» — засвоїш, як переходити складні ділянки дороги, правильно поводитися на зупинках і в громадському транспорті.

 

Розділ 2 — «Психічне і духовне здоров’я» — складається з двох глав.

 

Глава 1 — «Уміння вчитися» — допоможе тобі пристосуватися до нових умов навчання. Тут ти навчишся планувати свій час і ознайомишся з методами, які допомагають вчитися.

 

Глава 2 — «Шануй себе та інших» — вчитиме поважати себе й інших людей, розуміти і висловлювати свої почуття, ставити себе на місце іншого.

 

Розділ 3 — «Фізичне здоров’я» — ознайомить із видами рухової активності, процедурами загартовування, режимом праці та відпочинку, навчить, як зберегти зір і правильну поставу.

 

Розділ 4 — «Соціальне благополуччя» — допоможе опанувати мистецтво спілкування. Навчить слухати і говорити, гідно поводитися в різних ситуаціях і протидіяти насиллю. Ти дізнаєшся, як уникнути зараження соціально небезпечними захворюваннями— туберкульозом та ВІЛ-інфекцією.

 

Розділ 5 — «Безпека у побуті і навколишньому середовищі» — містить три глави.

 

У главі 1 — «Пожежна безпека» — ти засвоїш, як упоратися з невеликим вогнем і евакуюватися з приміщення, де виникла пожежа.

 

Глава 2 — «В автономній ситуації» — вчитиме безпечно поводитися, коли залишаєшся удома сам, застереже від ігор у небезпечних місцях та спілкування з незнайомими людьми.

 

Глава 3 — «Серед природи» — нагадає, що люди повинні дбати не лише про себе, а й про довкілля. Ти дізнаєшся про особливості відпочинку біля води і про те, що слід робити, потрапивши в зону стихійного лиха.

Мітки: підручник з основ здоров'я для 5 класу І.Д. Бех, Основи здоров'я 5 клас скачати

Автор: admin от 16-09-2013, 01:18, Переглядів: 9488