Народна Освіта » Українська література » Роздуми про мистецтво. Мій погляд на мистецтво (твір-роздум)

НАРОДНА ОСВІТА

Роздуми про мистецтво. Мій погляд на мистецтво (твір-роздум)

справжнє мистецтво. настоящие исскуствоМи відвідали нещодавно картинну галерею. Мене просто вразило різнобарв’я картин. Мені хотілося постояти і помріяти біля кожної картини. Деяких картин я не зрозумів, а деякі мені дуже сподобались. Особливо ті, на яких зображено пейзаж. Як це красиво! Я одразу згадав бабусине село. Там ростуть такі самі квітучі яблуні, як на тій картині. І через паркан визирають жовті яскраві соняшники, як намальовані. На одній картині я бачив далеку-далеку дорогу. Такою дорогою ми їдемо до бабусі в гості. Я стояв і порівнював, наскільки картини схожі на наше довкілля. Я навіть трохи позаздрив художникам, що вони мають такий талант.


Після екскурсії я замислився над тим, що таке мистецтво, мистецькі твори. От, наприклад, картину, скульптуру та архітектурну споруду ми можемо розди- ии іися, а музику ми слухаємо.
Світ мистецтва багатий і різноманітний. І щоб людина ввійшла до нього не мк до темного лісу, її потрібно прилучати до нього з найперших років життя. Дитину треба зацікавлювати художніми творами, створеними людством протя- іом довгої історії тисячоліть.


Найкращий шлях — це живе спілкування з мистецтвом. Треба ходити до музеїв, на художні виставки, знайомитися з пам’ятками архітектури, розглядати чудові витвори мистецтва. Ми тоді починаємо дивитися на все іншими очима. Починаємо бачити красу і помічати привабливість у тому, повз що проходив раніше просто так.
Витвори мистецтва потрібно розглядати, над ними потрібно міркувати, розуміти їхню красу. А це починається з того, наскільки ми любимо довкілля, наскільки воно може нас хвилювати. Тільки тоді кольори стануть яскравішими, форми будуть виразнішими. І ми будемо бачити в природі, в довкіллі, в оточенні мистецтво. Сам світ стане для нас чудовою мистецькою картиною.

Автор: admin от 19-11-2012, 23:06, Переглядів: 6898