Народна Освіта » Українська мова » Підручник Українська мова 7 клас Заболотний скачати, читати онлайн

НАРОДНА ОСВІТА


Підручник Українська мова 7 клас Заболотний скачати, читати онлайн

 Рік видання: 2015

 Видавництво: "Генеза"

 Автори: О. В. Заболотний, В. В. Заболотний


Скачати Підручник

Ukrmova_7klas_Zabolotnyj_2016.pdf [47,28 Mb] (cкачиваний: 418)

 

Читати Онлайн Підручник Українська мова 7 клас Заболотний


Дорогі семикласники!

Цього навчального року ви продовжите вивчати один з найбільших розділів мовознавства - «Морфологію». Зокрема, дізнаєтеся багато нового про дієслово, прислівник, службові частини мови та вигук. Ваші зусилля обов’язково увінчаються успіхом, ви матимете задоволення від уміння грамотно писати та красномовно висловлюватися.

Опрацювання кожного параграфа радимо розпочинати зі вступної вправи - невеликого дослідження. Потім бажано уважно прочитати теоретичні відомості, осмислити їх, переказати своїми словами. А виконавши різноманітні тренувальні вправи, ви закріпите свої знання, а також дізнаєтеся багато цікавого про навколишній світ, стосунки між людьми, історію та культуру.

Сподіваємося, що вам сподобаються завдання з позначками «Попрацюйте в парах», «Коло думок», «Поспілкуйтеся», «Життєва ситуація». Окремі з них виконуються колективно й за певними правилами, ознайомитися з якими можна в додатках наприкінці підручника. Також на вас чекають конкурсні завдання, пізнавальні рубрики «Із глибин мовознавства», «Культура мовлення», «Моя сторінка».

Під час вивчення великих тем ви зможете взяти участь у виконанні групових проектів, які допоможуть поглибити знання з мови, розвинуть ваші творчі здібності.

Надійними помічниками на шляху здобуття знань стануть запропоновані в підручнику опорні малюнки й таблиці, орфографічний і тлумачний словники, словник синонімів, відповіді до вправ.

Пам’ятайте, що добре володіння мовою - це крок до успіху. Це дорога до самопізнання та самовдосконалення.

Нехай вам щастить!

Автор: admin от 14-02-2017, 18:53, Переглядів: 14719