Народна Освіта » Підручники, книги » Підручник Російська мова 5 клас Т.М. Полякова, Є.І. Самонова скачать

НАРОДНА ОСВІТА

Підручник Російська мова 5 клас Т.М. Полякова, Є.І. Самонова скачать

учебник по русскому языку Т.М. Полякова, Е.И. Самонова

Рік видання: 2013

Автори: Т.М. Полякова, Є.І. Самонова

Технічна інформація:

Полякова Т.М.

П54 Русский язык : учеб. для 5-го кл. общеобразоват. учеб. заведений с обучением на укр. яз. (1-й год обуч.) / Т.М. Полякова, Е.И. Самонова. - К. : Генеза, 2013. - 256 с. : ил.

ISBN 978-966-11-0262-9.

УДК 811.161.1(075.3) ББК 81.2Рос-922


 Скачати підручник Російська мова 5 клас Т.М. Полякова, Є.І. Самонова:5_ry_p_2013.pdf [40.7 Mb] (cкачиваний: 51)


Дорогі п'ятикласники !

 У цьому навчальному році ви починаєте вивчати російську мову. Російська мова - це мова світового значення , на якому створені найбільші творіння світової культури.

 

Сподіваємося , що наш підручник допоможе вам навчитися читати , писати , правильно і чітко висловлювати свої думки російською мовою. У підручнику ви знайдете не тільки завдання з навчання читання , письма та розвитку мовлення, а й цікаві тексти , цікаві матеріали , мовні завдання.

 

Ви зможете вибирати собі завдання під силу. Багато хто з них навчать вас вирішувати проблемні ситуації, спостерігати і робити висновки , правильно оцінювати свої навчальні досягнення , допоможуть розвинути пам'ять. Сподіваємося , що вам буде цікаво виконувати всі завдання.

 

Бажання знати і вміти - основа ваших успіхів у навчанні . А ми допоможемо зробити його цікавим і захоплюючим , щоб усі ваші починання завершувалися перемогами , а вчителі та батьки пишалися вами .

 

Бажаємо успіхів у навчанні.

 

Мітки: скачать учебник русский язык Полякова 5 класс, скачати підручник з російської мови для п'ятого класу, Т.М. Полякова Е.И. Самонова русский язык скачать

 

Автор: admin от 6-10-2013, 01:57, Переглядів: 33798