Народна Освіта » Світова література » Учебник Интегрированый курс Литература (русская и зарубежная) Е. Е. Бондарева, Н. И. Ильинская, В. И. Мацапура (новая программа 2016) скачать, читать онлайн

НАРОДНА ОСВІТА


Учебник Интегрированый курс Литература (русская и зарубежная) Е. Е. Бондарева, Н. И. Ильинская, В. И. Мацапура (новая программа 2016) скачать, читать онлайн

Учебник Литература русская и зарубежная Е. Е. Бондарева 2016

 Год издания: 2016

 Издательство: "Грамота"

 Авторы: Е. Е. Бондарева, Н. И. Ильинская, В. И. Мацапура


Скачать Учебник

int-lit-bondareva.pdf [9,46 Mb] (cкачиваний: 138)

 

Читать Онлайн Учебник Литература русская и зарубежная Бондарева 2016

 

Содержание

 1. Литература 8 класс. Введение
 2. Из Средневековой поэзии Востока
 3. Омар Хайям - Рубайи (читать онлайн, краткая биография поэта, крит ...
 4. Шота Руставели - «Витязь в тигровой шкуре», "Рассказ тариэла о т ...
 5. «Вечные темы и образы» в литературе эпохи Возрождения
 6. Вильям Шекспир - "Ромео и Джульетта" (читать онлайн, краткая би ...
 7. Мигель де Сервантес Сааведра - «Хитроумный идальго Дон Кихот Лама ...
 8. Разнообразие жанров в русской литературе XIX (19) столетия
 9. Александр Пушкин - "Капитанская дочка" (читать онлайн, краткая ...
 10. Михаил Лермонтов - "Желание", "Родина", "Поэт", "Пророк", ...
 11. Николай Гоголь - "Ревизор" (читать онлайн, краткая биография, к ...
 12. Иван Тургенев - "Ася", "Воробей", "Голуби" (читать онлайн, ...
 13. Михаил Салтыков-Щедрин - "Пропала совесть", "Премудрый пискарь ...
 14. Лев Толстой - "После бала" (читать онлайн, краткая биография, к ...
 15. Проблемы, волнующие человека мыслящего в литературе XX столетия
 16. Максим Горький - "Макар Чудра" (читать онлайн, краткая биографи ...
 17. Антуан де Сент-Экзюпери - "Маленький принц" (читать онлайн, кра ...
 18. Братья Аркадий и Борис Стругацкие - "Трудно быть Богом" (читать ...
 19. Словарь литературоведческих терминов за 8 класс

 


Дорогі восьмикласники!

Спільно з нашим підручником в цьому навчальному році ви зробите чергову подорож у світ яскравих думок і образів, мовного і жанрового розмаїття - всього того, чим славиться художня література.

Дорослішаючи, ви все частіше замислюєтеся про сенс власного життя, про те, для чого прийшли в цей прекрасний, але складний світ. Ви все гостріше відчуваєте несправедливість, біль, фальш, а значить, усвідомлено прагнете до того, щоб в житті було якомога більше гармонії і щастя, і менше - сліз і страждань. На ваше дорослішання впливає і сучасне суспільство. Воно теж змінюється, іноді, внаслідок історичних реалій, дуже стрімко. І тоді слова «Україна», «рідна країна», «Батьківщина», «світ», «самопожертва», «любов» набувають нового змісту, а високі ідеали перестають бути абстрактними категоріями, стаючи реальними життєвими цінностями різних поколінь і рушійною силою вчинків кожного громадянина і всього суспільства.

Колись Лев Толстой, розмірковуючи про протиборстві добра і зла, говорив, що якщо люди злі і порочні об'єдналися, то чесні люди повинні зробити те ж саме, щоб протистояти їм. Ви теж шукаєте собі друзів, здатних радіти вашим успіхам, розуміти і підтримувати у важку хвилину. Впевнені, що серед таких друзів є різні книги, які в потрібний час завжди опиняться під рукою і допоможуть порадою, прикладом, колоритним образом, аналогією, подарують заряд оптимізму, налаштують на хвилю співчуття і добросердя.

Тому хочеться, щоб у ваші читацькі списки ви додали Рубаї Омара Хайяма, епічну поему «Витязь у тигровій шкурі» Шота Руставелі, «світлу» трагедію «Ромео і Джульєтта» Вільяма Шекспіра, роман про Дон Кіхота - «Лицаря сумного образу» - Мігеля де Сервантеса, вірші і прозу Олександра Пушкіна, поетичні твори Михайла Лермонтова, блискучу комедію «Ревізор» Миколи Гоголя, повість «Ася» і вірші в прозі Івана Тургенєва, сатиричні казки Михайла Салтикова-Щедріна, розповіді «Після балу» Льва Толстого і «Макар Чудра " Максима Горького. Ознайомившись з цими творами, ви зрозумієте, як тонко описують автори глибину відносин між людьми, почуття, які творять, але можуть і руйнувати, багато людських пороків, духовну міць вільної людини. А оповідання «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері і повість «Важко бути богом» братів Стругацьких дадуть вам можливість усвідомити, що земний світ - кращий зі світів, а ви - його активні будівельники і співчутливі учасники.

Натхненного вам читання, повноцінної душевної роботи і величезної читацького насолоди на уроках літератури!

Автори

Автор: admin от 27-10-2016, 10:18, Переглядів: 6711