Народна Освіта » Світова література » Підручник Світова література 8 клас Сімакова нова програма скачати, читати онлайн

НАРОДНА ОСВІТА


Підручник Світова література 8 клас Сімакова нова програма скачати, читати онлайн

Рік видання: 2016

Автори: Сімакова Л.А., Снєгірьова В.В.

Видавництво: "Абетка"


Скачати Підручник

8_l_s_2016.pdf [5,63 Mb] (cкачиваний: 1)

 

Читати Онлайн Підручник Світова Література
8 Клас
Сімакова, Снєгірьова

 

Зміст

 1. Вступ - Література і культура Сімакова читати онлайн
 2. Священні книги людства - Веди, Біблія, Коран читати онлайн
 3. Із античної літератури. Антична література - праматір європейськи ...
 4. Людина та її світ — головна тема античної літератури читати онлай ...
 5. Найвідоміші цикли давньогрецьких міфів - Гомер читати онлайн
 6. Давньогрецька лірика як поєднання поезії і музики - Тіртей, Сапфо ...
 7. Давньогрецький театр - Есхіл читати онлайн
 8. «Золота доба» давньоримської літератури - Публій Вергілій Марон ч ...
 9. Із літератури середніх віків - середньовіччя як культурна доба чи ...
 10. Китайська лірика епохи тан - Лі Бо, Ду Фу читати онлайн
 11. Золота доба персько-таджицької лірики - Омар Хайям читати онлайн
 12. Із французького героїчного епосу - Аліг'єрі Данте читати онлайн
 13. Із літератури доби відродження - Франческо Петрарка, Вільям Шексп ...
 14. Із літератури бароко і класицизму - Бароко, Джонн Донн читати онл ...
 15. Класицизм - Жан-Батист Мольєр читати онлайн
 16. Із літератури ХХ-ХХІ століть - Антуан де Сент-Екзюпері, Марина Ар ...
 17. Словник основних літературознавчих термінів у підручнику Сімакова ...

Друже восьмикласнику!

У цьому навчальному році в курсі зарубіжної літератури ти ознайомишся зі священними текстами світової культури — Ведами, Біблією, Кораном, прочитаєш величні і хвилюючі сторінки античних авторів — Гомера, Есхіла, Горація, Вергілія, Овідія та ін., долучишся до середньовічного епосу й лірики, зустрінешся з літературними героями, про яких ти вже чув або бачив їх на сцені чи в кіно: Ромео й Джульеттою, Дон Кіхотом, Журденом; із задоволенням погортаєш сторінки повісті-казки «Маленький принц» Антуана де Септ-Екзюпері, яку, можливо, вже читав; дізнаєшся про сучасних письменників та їхні твори.

Презентуємо тобі наш підручник, орієнтований на сучасного, допитливого читача, який переймається проблемами власного культурного росту, хоче розуміти про літературу класичну й сучасну, мати власне судження про той чи інший літературний твір як мистецьке явище, бути в курсі сучасних підходів до читання й тлумачення художньої літератури. Коли ми створювали цей підручник, то саме такого читача собі й уявляли.

Ми, автори, хочемо поділитися з тобою власним читацьким досвідом, допомогти порадами, спрямувати твоє прочитання і розуміння художнього твору шляхом, яким пройшли самі. Саме на це спрямовано рубрики підручника:

«Ваші перші враження, роздуми, оцінки», «Заглибимось у текст твору», що містять запитання і завдання, які допоможуть тобі зрозуміти творчий задум письменника, тему та ідею художнього твору, загальнолюдські цінності, які відстоюють літературні герої, висловити власне враження від прочитаного та скласти самостійне судження про твір;

«Розширюємо культурний кругозір», що презентує відомості про твори світового мистецтва (живопису, музики), у яких використано літературні образи та сюжети, а також творчі завдання, під час виконання яких ти зможеш збагатити свій культурний кругозір і ерудицію;

«Вчимося бути компетентними1 читачами», з якої ти дізнаєшся, що таке літературний процес, літературна епоха, епос, лірика, драма, як розвивалися ті чи інші літературні жанри, які художні особливості прочитаних творів тощо.

На початку кожного розділу та після вступних статей подано запитання й завдання, які допоможуть тобі скористатися власними знаннями й компетенціями, здобутими на уроках зарубіжної чи української літератури та історії.

Підручник містить також завдання підвищеної складності, позначені, завдання в парах з позначкою (D й завдання у групах —

Свої творчі здібності, читацькі і літературні компетенції ти маєш можливість виявити, виконавши також творчі завдання у позначені в підручнику, або завдання із рубрик «Для дискусії» та «Для майбутніх філологів».

Перевірити свою компетентність як читача ти зможеш, звернувшись до однойменної рубрики (у кінці кожного розділу), або під час самостійної роботи за прочитаним твором (завдання «Для самостійної роботи»).

Тож до роботи, наш юний друже!

Бажаємо тобі приємного читання, культурного збагачення й художньої насолоди від прочитаного.

Автори підручника 

Автор: evg01 от 25-08-2016, 21:30, Переглядів: 1780