Народна Освіта » ДПА 2013 » Збірник завдань ДПА 2013 з фізики за 9 клас

НАРОДНА ОСВІТА

Збірник завдань ДПА 2013 з фізики за 9 клас

Збірник завдань ДПА 2013 з фізики за 9 клас Сторінок у файлі: шістдесят три

Розмір файлу: 14,5 мегабайт

Предмет: фізика, 9 клас

Скачати збірник ДПА 2013 з предмету фізика за 9 клас


Опис посібника завдань з фізики для державної підсумкової атестації:

Збірник призначено для проведення ДПА з фізики серед випускників дев'ятих класів, з вивченям фізики на поглибленому рівні.
Основа завдань відповідає діючій навчальній програмі з фізики для закладів, що надають загальну середню освіту, а також шкіл, ліцеїв тощо де фізика вивчається в більш розширеному форматі - на рівні профілю.
Посібник "Збірник завдань для ДПА з фізики 9 клас''складає понад 20 варіантів атестаційних робіт з фізики
В кожному з варіантів завдань, що передбачені для складання по ним іспиту ДПА містяться вправи та завдання різноманітних рівнів складності по всім темам вивчення фізики на базовому рівні. Складністю завдань в даній атестаційній роботі є кількість необхідних кроків, що воно потребує для розв'язання.
Під час оцінювання враховуються основні вимоги щодо оформлення розв'язку вправи ,а саме; запис умов задач в скороченому варіанті,вигляді,переведення однииць фізичних величин в одиниці Міжнародного рівня,системи одиниць,чітке виконання малюнка,графіка,схеми,стисле пояснення обраного методу розв'язування вправи ,логічна послідовність вибору фізичних формул і виведення остаточної формули, перевірка одиниць пошукової одиниці,математичне обчислення пошукової величини,аналіз або висновок ,та превірка отриманого результату. Закреслення та виправлення ,зроблені учнем(ученицею) під час оформлення задач, вправ, не важаються помилкою.

Категорія: ДПА 2013

Автор: admin от 8-04-2013, 22:32, Переглядів: 5376