Народна Освіта » ДПА 2013 » Збірник завдань ДПА 2013 з фізики за 11 клас

НАРОДНА ОСВІТА

Збірник завдань ДПА 2013 з фізики за 11 клас

Збірник завдань ДПА 2013 з предмету фізика для 11 класу

Розмір файлу для завантаження: 9 мегабайт

Сторінок в посібнику: 126

Предмет: фізика

Скачати посібник ДПА 2013 фізика 11 клас


 

Ця книжка розроблялася для того,щоб її використовували для проведення ДПА(державної підсумкової атестації) з предмету фізики в одинадцятих класах всіх загальноосвітніх державних закладів України.

Схема виготовленя завдань з варіантами для будь-яких профілів сформовані наступним чином:

-для учнів,у яких була програма стандарту,складається варіант з 8[восьми]зовсім різних тестового характеру завдань,що мають початковий рівень складності(завдання 1.1-1.8), 4[чотирьох] зовсім різнихтестового характеру завдань,що мають середнійрівень  складності(2.1-2.4),3[трьох] зовсім різних  завдань,що для цього випадку є як достатнього так і високого рівняскладності;

-для учнів,у яких була програма академічна,складається  варіант з 8[восьми]зовсім різних тестового характеру завдань,що мають  початковий рівень  складності(1.1-1.8),4[чотирьох] зовсім різних тестового характеру завдань,що мають  середній рівень складності(2.1-2.4),3[трьох] зовсім різних  тестового характеру завдань,що мають достатній рівень складності (3.1-3.3) та лише 1[одного] завдання,що має високийрівень складності(4.1);

-для учнів,у яких була програма профільна,складається варіант аж з 9[дев’яти] зовсім різних тестового характеру завдань,що мають початковий рівень складності (1.1-1.9*),5[п’яти] зовсім різних тестового характеру завдань,що мають середній рівень складності (2.1-2.5*),4[чотирьох] зовсім різних завдань,що мають достатній рівень складності (3.1-3.4*) та лише 2[двох] завдань,що мають високий рівень складності (4.1 та 4.2*).

Примітка. Завдання котрі мають (*) зірочку виконують лише ті учні,котрі вивчали предмет  за профільним рівнем.

Завдання, що мають початковий рівень складності,лише з однією правильною відповідю-вони розраховані на те,що учень вже засвоїв загальні та основні поняття,вміє репродуктувати навчальний матеріал, та обраховувати нескладні розрахунки.Такі завдання записані у певній тестовій формі,де потрібно обрати лише одну правильну відповідь з чотирьох запропонованих для нього.

Завдання,що мають середній рівень складності включать в себе лиши 1-2 дії котрі потрібно виконати учневі.При цьому в учня не повинно наводитися будь-яких думок та міркувань,які б могли пояснювати його той чи інший вибір.Правильним буде вважатися завдання тоді,коли матиме одну відмічену правильну літеру.Оцінка за кожну кравильні відповідь середньго рівня складності(2.1-2.4) всього-2 бали.

Завдання з позначенням 2.5* включає в себе відповіді на відповідності.За кожну правильну встановлену відповідність 0.5 бала.

Завдання (3.1-3.4*) вимагають від учня лише 2-3 логічно послідновних дій.При виконанні завдань на достатній рівень складності потрібневміння розв’язувати задачі,не обовязково з розгорнотою відповіддю.Оцінка за кожну правильну відповідь достатнього рівня(3.1-3.4) складає 3 бали.

Завдання 4.1 та 4.2 високого рівня складності-задачі котрі потрібно розвязати оригінальними способами з повним розписом своїх дій. Посилання для скачки підручника навидено вище на сторінці.

Категорія: ДПА 2013

Автор: admin от 8-04-2013, 20:07, Переглядів: 6631