Народна Освіта » ДПА 2013 » Відповіді до ДПА 2013 з англійської мови за 9 клас

НАРОДНА ОСВІТА

Відповіді до ДПА 2013 з англійської мови за 9 клас

Відповіді до ДПА 2013 з англійської мови за 9 клас скачати

Наведений посібник вміщує в собі відповіді до ДПА з іноземної мови (а саме англійської) з першого по тридцятий білет. Завдяки йому ваша підготовка до ДПА займатиме в рази менше часу, а також буде проходити набагто легше.

 


 

Укладачі книги: А.О. Момот, А.О. Ільїнська

Сторінок у посібнику: тридцять дев'ять

Розмір файлу складає десять мегабайт

 


 

Розв'язник завдань для ДПА 2013 з англійської мови для дев'ятого класу скачати в даний момент можна по двом посиланням:

Скачати посібник з турбобіту

FAQ по безкоштовному скачуванню з турбобіту: після відкриття посилання вище, натисність "Простое скачивание", далі сіреньку кнопочку з текстом "Спасибо, не надо" і після введення капчі та хвилинного очікування ви зможете скачати файл. Або ж, якщо ви маєте турбо доступ, обирайте одразу варіант "Скачать файл быстро"

Скачати посібник з файл-спейсу

FAQ по безкоштовному скачуванню з файл-спейсу: на відкрившомуся сайті натисніть кнопку "Скачать медленно" та зачекайте сорок секунд. Після очікування ви побачите напис "Скачать файл бесплатно" - натисніть його. Вам запропонують зберегти невеличкий exe-файл - це програма для скачки, вона не потребує встановлення, тому не буде засмічувати ваш комп'ютер. Просто збережіть за запустіть її, посібник, що містить відповіді для ДПА 2013 з англійської мови буде збережено на робочий стіл.

Категорія: ДПА 2013

Автор: admin от 31-03-2013, 21:52, Переглядів: 27457