Народна Освіта » Українська література » Якою я уявляю школу майбутнього (твір-роздум)

НАРОДНА ОСВІТА

Якою я уявляю школу майбутнього (твір-роздум)

Якою я уявляю школу майбутнього? Зовні вона зміниться дуже мало. А от усередині!

Двері в приміщенні будуть автоматичними, а вікна — металопластиковими.У кожного учня буде своя магнітна карта, щоб зайти у школу. Перевірятиме їй робот-охоронець на вході. Він радо всім посміхатиметься й говоритиме: «Доброго ранку, мешканцю Країни Знань!» На цю ж саму магнітну карту через спеціальний пристрій записуватимуть усі оцінки, тобто шкільні бали. За будь-які досягнення (чи то олімпіади, чи то спортивні змагання) будуть нараховувати бонуси. Ці бонуси можна буде обміняти на їжу в харчових автоматах або на комп’ютери. Ну, це, звичайно, якщо бонусів буде дуже багато! А ще можна буде придбати книжки на флеш-пам’яті та багато дрібних речей.

Але найцікавішим буде те, що найкращого учня будуть нагороджувати не грамотами чи дипломами, а справжнісінькими квитками на космічний круїзний корабель! Усі прагнутимуть навчатись краще, адже кому не хочеться злітати, наприклад, на Місяць?!

Замість зошитів та інших канцтоварів будуть ноутбуки. Усі комп’ютери будуть поєднані в одну глобальну мережу. У нас з’являться такі нові предмети, як інженерія та генетика, де будуть вивчати технології клонування. Страшенно цікавими стануть уроки історії: учні на машині часу будуть переміщуватися в часі і вивчати історію безпосередньо на місці подій.

У класі буде 20—25 учнів, і невеличкий літак щоранку привозитиме їх до школи. Усі будуть вивчати багато іноземних мов, а також есперанто. Ось якою я уявляю школу майбутнього!

Автор: admin от 20-01-2013, 23:44, Переглядів: 29707