Народна Освіта » ДПА 2014 » Збірник завдань ДПА 2014 з всесвітньої історії 9 клас скачати

НАРОДНА ОСВІТА


Збірник завдань ДПА 2014 з всесвітньої історії 9 клас скачати

завдання дпа 2014 всесвітня історія 9 клас

Кількість сторінок: 71
Розмір файлу: 7 Мегабайт
Назва предмету: всесвітня історія


Скачати збірник завдань ДПА 2014 з всесвітньої історії 9 класdpa-14-vsesvitnya-9-kl.pdf [6.9 Mb] (cкачиваний: 11)

 

 

Умови виконання завдань

У завданнях 1—6 запропоновано чотири варіанти відповіді, серед яких треба обрати одну правильну.

У завданнях 6—8 наведено шість тверджень, скомбінованих у чотири варіанти відповіді, серед яких треба вибрати одну правильну.

Дев'яте завдання ДПА 2014 з всесвітньої історії 9 клас передбачає визначення та запис назви документа, події, явища, про які йдеться в наведеному уривку історичного документа.

Завдання ДПА всесвітня історія 9 клас десяте передбачає складання розгорнутої письмової відповіді за певною послідовністю:

1)    узагальніть, про що йдеться в документі, розкажіть про автора та обставини (час, місце) створення джерела. Усе це запишіть у першій частині відповіді;

2)    визначте, як автор ставиться до описуваних подій, процесів, явищ або історичних діячів;

3)    поміркуйте, у чому полягає історичне значення джерела, висловіть власне судження щодо історичного документа, процесів, явищ або діячів.

Критерії оцінювання завдань

1.    За кожне правильно виконане завдання один—вісім учень/учениця отримує 1 бал. Завдання вважається виконаним, якщо учень указав БУКВУ ЛИШЕ правильної відповіді (завдання один-п'ять) або сукупності правильних відповідей (завдання 6-8).

2.    Завдання ДПА 9 клас всесвітня історія вважається виконаним, якщо учень/учениця правильно називає подію, явище або пам’ятку, про яку йдеться. Завдання оцінюється 1 балом.

3.    Виконання завдання ДПА 2014 всесвітня історія 9 клас 10 оцінюється максимально 3 балами.

1    бал - обсяг відповіді 3-4 речення, визначено, якщо це можливо, особу автора документа, час, місце, обставини його створення. Вказано, про яку подію (явище), історичну особу йдеться в джерелі, коли відбулися описані в документі події тощо.

2 бали - крім зазначеного вище, учень/ учениця визначає, як автор джерела ставиться до описуваних подій, навіщо він свідчить про події, які ідеї він хотів донести до нащадків; з’ясовано значення подій та явищ, про які йдеться в джерелі.

3    бали - у відповіді не лише правильно охарактеризовано подію, явище, позицію автора, а й висловлено власне судження щодо історичного документа до описаних подій або діячів. Також слід брати до уваги логічність та послідовність викладу, загальний рівень мовного оформлення.

Максимальна кількість балів — 12.

 

Читати онлайн збірник завдань ДПА 2014 з всесвітньої історії 9 клас

 

 

Категорія: ДПА 2014, ДПА 9 клас

Автор: admin от 31-03-2014, 23:00, Переглядів: 2484