Народна Освіта » Українська література » Чарівний острів Родос (твір-опис)

НАРОДНА ОСВІТА

Чарівний острів Родос (твір-опис)

чарівний острів родосЧому нам так подобаються місця на Землі, де завжди тепло й сонячно? Тому що там завжди світить яскраве сонце, а повітря насичене пахощами вічнозелених і квітучих дерев. Земля Греції щиро дарує всім красу і свої багатства, не вимагаючи нічого за свої подарунки.
У Греції дуже багато островів. Кожний із них по-своєму незвичайний і чарівний. Люди з усього світу їздять, щоб подивитися на них. Там є пам’ятки різних нииїлізацій, про які розказують багато міфів і легенд. Природа Греції — неймовірно красива. Але острів Родос — це перлина грецької землі. Люди, які живуть ті ньому, називають його державою троянд. Колись тут був історичний Акрополіс, який своєю красою і величністю затьмарив афінський. Збереглися руїни храмів Зевса, Афіни Паллади, античний театр Одеон. Вражає статуя Афродіти Родоської. Вона стоїть на колінах і викручує мокре волосся. А скільки у музеях зібрано античних амфор, монет! Ми бачили їх на сторінках журналів, енци клопедій і підручників. Вони вражають нас витонченістю, досконалою красою
і величністю.
Тільки на цьому острові є прекрасна Долина метеликів. Їх тут мільйони. І якщо вони піднімуться раптом у повітря, то це буде схоже на фантастичну різнокольорову хмарку. Це дивовижно!
Існує легенда про створення великої кількості островів. Кажуть, що після того як Бог створив Грецію, в Нього залишилася купка коштовних каменів. Тоді Творець узяв їх у руки й розкидав по морю. Саме так і утворилися острови Родос, Керкіра, Кос.
Цілющі джерела б’ють із-під родоської землі. Кажуть, вони можуть вилікувати будь-які хвороби. Великі плантації оливок, цілі поля квітів, морська гладінь — усе приваблює і запрошує тих, хто вважає себе справжнім мандрівником. І туди їдуть люди, які вміють оцінити всю чарівність краєвиду, кожного куточка природи на нашій планеті. А скільки ще цікавих країв можна об’їздити і побачити!

Автор: admin от 29-10-2012, 17:40, Переглядів: 3863