Народна освіта » Фізика » Універсальний довідник з фізики. 8 клас. Блок-схеми підручника С. В. Коршака

Завантаження
 

Універсальний довідник з фізики. 8 клас. Блок-схеми підручника С. В. Коршака

Автор: admin от 28-02-2013, 21:51, переглянуло: 1495


Універсальний довідник з фізики 8 клас. Логіко-структурні блок-схеми з предметів математика та фізика

 

Універсальний довідник відповідає діючій програмі з фізики та математики. В посібнику подано означення і опис понять, формулювання законів, теорій, формул, графіки функцій, приклади розв’язання найтиповіших задач з фізики та математики матодом математичного моделювання, поданих у вигляді блоків та узагальнюючих таблиць.

Посібник має таку структуру. В першому розділі подається стислий теоретичний матеріал де вивчають основні фізичні поняття, одиниці вимірювання фізичних величин, виведення формул, означення фізичних понять, графіки залежності між фізичними величинами, розв’язання основних типів задач з розділу ‘Теплові явища”, “Електричні явища”, “Світлові явища”.

Другий розділ присвячується шкільному курсу алгебри (8 кл). Тут повторюються правила знаходження найбільшого спільного дільника та найменшого спільного кратного, даються послідовності ряду натуральних чисел, формули скороченного множення розв’язання квадратних рівнянь. В третьому розділі розміщені узагальнені таблиці і довідниковий матеріал з фізики і алгебри за курси 7-8 класів. Невеличка за розміром карманна книжечка стане надійним помічником не тільки на уроках, а й при виконанні домашніх завдань та при підготовці до екзаменів.

Кандидат педагогічних наук,
вчитель-методист
П.Михайлик

Скачати підручник безкоштовно без реклами


FAQ по скачуванню: Після натиснення кнопки "Download" почнеться закачка файлу в папку на диску С, після скачки з'явиться кнопка "Open Folder" - натиснувши її ви відкриєте папку з файлом. Продовжити закачку з того самого місця ви зможете навіть закривши вкладку, достатньо просто заново відкрити посилання вище.


загрузка...
загрузка...

Категорія: Фізика